Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri 

Toplu Yapı   Tesis   İş Merkezi

siz inşaa ediyorsunuz biz yönetiyoruz, çözümü bilikte üretiyoruz. 

siz inşaa ediyorsunuz biz yönetiyoruz, çözümü bilikte üretiyoruz. 

İnşaat ve müteahhit firmaların gerektiğinde güvenilir bir şekilde profesyonel site yönetimi hizmetlerine ihtiyaç duyduklarının farkındayız. Her projenin kendine özgü habitatı olduğunu iyi biliyoruz. Profesyonel site yönetimi firması olarak yapıların sosyal ilişkileri, yapı donatıları, temel teknik ve sosyal varlıkların kurulması ve iyi korunmasını marka yönetiminin bir parçası olarak görüyoruz. Toplu yapıları bu felsefe ile detaylıca inceliyoruz, esnek bir yaklaşım benimsiyoruz ve marka değerine önem veren her müşterimiz için profesyonel site yönetim firması olarak uygun bir çözüm sunuyoruz.

Ekibimiz, birçok farklı yapı yönetimi hizmetinde uzmanlaşmış deneyimli profesyonel site yöneticilerinden oluşmaktadır. Yönetim sistemimiz amaca yönelik inşa edilmiş bloklardan, dönüştürülmüş evlerden ve ticari binaların üzerindeki dairelerden ortak kullanım alanlarına sahip villalara veya apartmanlara, villalardan ve/veya ticari binalardan oluşan karmaşık çok kişilik sitelere kadar her şeyi kapsamaktadır. Profesyonel site yönetimi hizmetleri kapsamında bakım, güvenlik, finans ve diğer yönetim destek hizmetleri bulunmaktadır. Yapılarınızda profesyonel site yönetimi ihtiyaçlarının tam olarak karşılandığından emin olmak için, her yapıya uygun esnek programlar oluşturuyoruz.

Bizim yardımımızla, site yönetim faaliyetlerini biz hallederken siz en iyi yaptığınız şeye - Yeni yapı ve Yeni projelerinize - odaklanabilirsiniz.

Profesyonel site yönetimi hizmet deneyimini, finansal planlama ve muhasebe bilgisi, peyzaj ile havuz bakımı, teknik bakım ve onarımı ile danışma, güvenlik, temizlik, sekretarya ve hukuk müşaviri hizmeti olan uzman bir ekip ile sunuyoruz.

İnşaat firmaları ve müteahhitlerin profesyonel site yönetimi ihtiyaçlarını karşılayan teknik çözümler sunarak, yapıcı işbirliği ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla kalıcı ve samimi bir ilişki kuruyoruz. Bununla birlikte, öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Çalışmalarımızın kalitesine güveniyoruz ve müşterilerimize yüksek kaliteli hizmet sunarak, yapı yönetimlerinin sorunsuz bir şekilde halledilmesini sağlıyoruz. Çözüm odaklı ve yapıcı işbirliğimizi kat malikleri için de tercih edilmemizi sağlayan samimiyet, şeffaflık ve sürdürülebilirlik çerçevesinde yürütüyoruz.

Ekibimiz deneyimli profesyonel site yönetimi kadrodan oluşmaktadır ve sizlerin projelerinizde profesyonel site yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü desteği sağlamaktadır. Teknik bakım, temizlik, güvenlik, finans, muhasebe, peyzaj ve havuz bakımı hizmetleri vererek, yönetim planları doğrultusunda ve çözüm önerileri sunarak verimli bir profesyonel site yönetimi sağlamaktayız. Ayrıca bunun için güçlü bir çözüm ortakları iş ağına ve teknik bilgiye de sahibiz.

Uzman ekibimiz, profesyonel site yönetimi ihtiyaçlarına göre esnek bir yaklaşım benimser. Bu sayede profesyonel site yönetimi kapsamında sunulan çözümler, projenin ihtiyaçlarına en uygun şekilde hazırlanarak projenizin zirveye ulaşması hedeflenir.

Profesyonel site yönetimi konusunda güvenilir bir çözüm ortağı olarak, yapıcı bir işbirliği yürüterek projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

Sizler de ticari bir yapı veya bir konut projesi tamamladınız ve geçici yönetimini sağlamakta güçlük çekiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve profesyonel site yönetimi hizmeti elde etmek.

Yapıların sosyal ilişkileri, yapı donatıları, temel, teknik ve sosyal varlıkların kurulması ve iyi korunması marka yönetiminin bir parçası olarak müteahhitlerin geleceğini de belirler. Doğru yönetilen varlıklar güçlü kazanımlar sağlar.

Kat Mülkiyeti Kanunu’nun 73. Maddesi “geçici yönetim” kurma hakkı tanır. Yapının bitiriminden itibaren en faza bir yıl ve her halükarda ilk yapı ruhsatının alınmasından itibaren en fazla 10 yıllık süre boyunca görev yapacak geçici yönetim yapımcı firma tarafından oluşturulur yada atanır.

Bu “Altın Yıl” içerisinde yapının vizyonu mutlaka belirlenmeli ve maliklere belirlenen hedeflerin önem ve kazanımları açıkla anlatılmalı ve birlikte hareket etmek için ikna edilmelidirler. Bu bir yıllık sürecin doğru yönetilmesi gelecek onlarca yılın kazancını yada kaybını belirler. Doğru vizyonu oluşturmak ve paydaşlara benimsetmek, aynı zamanda yatırımcı olan maliklerle işbirliği içerisinde geliştirmek güven bağlarını güçlendirecek, marka bilinirliğini arttıracak ve yeni yatırımcıları size çekecektir.

Geçici yönetim dinamik marka yönetimidir. İç dinamikleri doğru ve zamanında yöneterek güçlü, kalıcı ve güvenilir olmanız için; değişen dünyaya profesyonel bakış açımız ve güçlü kadromuz ile size destek olmaya hazırız.

Doğru yönetim doğru “Yapı Yönetim Planı” ile başlar ve yönetim planının adil eşit ve kesintisiz uygulanması ile devam eder. Yönetim planı kanun ve yönetmelikler doğrultusunda kapsayıcı, açık ve anlaşılır,  yönetim organlarına ve maliklere görev ve sorumluluklar yükleyen, detaylandırılmış ve her türlü soru ve soruna doğru çözüm oluşturabilecek nitelikte olmalıdır. Yönetim planı her türlü sorun cevabını barındıran ilk başvuru kaynağıdır.

Anlaşılması zor, basmakalıp, yapının özgün bütünlüğüne uymayan, kuralları ve yaptırımları eksik veya belli olmayan, sorumluluk yüklemeyen ve sorulara cevap vermeyen yönetim planları kısa sürede sorunların temel kaynağı haline gelir.

 • İlk adım; ana yapıda vizyon, misyon ve sürdürülebilir kalite.

 • Mimari yapıya uygun yönetim planının yazılması.

 • "Doğru iş, verimli çalışan" İş ve işçi politikaları.

 • Personel seçme, yerleştirme ve eğitim programları.

  • Temel Eğitimler.

  • İhtisas Eğitimleri.

 • İdari yönetim. Tecrübeli kadrolar ile doğru iletişim.

 • ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 standartlarında...

 • Yalın yönetim, standart kalite.

 • Sorunlar için kalıcı çözüme odaklı yaklaşım. PARETO, 5 Neden, PUKO, 5N1K...

 • Dokümantasyon; sözleşmeler, özlük dosyaları, iş talimatları, disiplin yönetmeliği, teknik ekipmanların bakım ve onarım prosedürleri, ortak alan kullanım prosedürleri, kontrol ve kayıt formaları vd.

 • Muhasebe ve mali müşavirlik.

 • Hukuk Müşavirliği