Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri 

Toplu Yapı   Tesis   İş Merkezi

destek+ hizmetleri

çözüm parmaklarınızın ucunda

Toplu yapı ortak taleplerinizde veya müstakil yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok alanda profesyonel çözümler ile sizleri destekliyoruz.

 

Profesyonel site yönetimi çalışmalarımızda edindiğimiz yüksek tecrübenin yanı sıra, yaygın tedarikçilerimiz, güncel piyasa hakimiyetimiz ve güvenilir çözüm ortaklarımız ile yüksek kalitede hizmeti uygun fiyata sizlere sunuyoruz

 

Site, toplu yapı, iş merkezi veya müstakil yapılarda ev güvenliği ve akıllı ev teknolojileri, tüm teknik bakım ve onarım işleri, yangın güvenliği, temizlik ve ilaçlama gibi kişisel veya toplu talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Mevcut elektrik tesisatlarının yenilenmesi, geliştirilmesi ve tesisata dahil kompanentlerin tamiri ve değişimini yapıyoruz. Faz koruma rölesi veya nötr koruma rölesi, kaçak akım rölesi, sigorta, elektrik prizleri, aydınlatma butonları, ev ve bahçe aydınlatma üniteleri değişim, montaj ve onarım hizmetlerini veriyoruz.

Uydu santral sistemleri ve çanak anten kurulumu, ayarlanması ve tamirini yapıyoruz.

Gerek site yönetimi gerekse bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda CCTV (Güvenlik Kamera Sistemleri), ev güvenlik sistemleri, elektronik ve mekanik yangın söndürme sistemleri ile güvenliğinizi sağlıyoruz.

Bütünleşik akıllı ev sistemlerinin kurulumu yanı sıra, kombi ve klimalarınızın bakım ve onarımlarımları ile konforunuzu sağlıyoruz.

Garaj ve otopark kapı üniterinin kurulumu ve onarımı ile birlikte yapınızda bulunan tüm mekanik sistemlerin periyodik bakımları ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Otomatik kapı kumandalarının temin ediyor ve sisteminize tanıtımını yapıyoruz. Görüntülü diafon sistemlerini kuruyor ve onarıyoruz.

İster site yönetimi sorumluluğunda bulunan ortak alanlarda olsun ister bağımsız bölümde tüm sıhhi tesisat problemlerini çözüyoruz. Teknolojinden faydalanarak su kaçaklarını tespit ediyor, sorunlu alanları değiştiriyor, gider tıkanıklıklarını açıyoruz.

Site ortak alanında veya müstakil bahçe ve evinizde yapısı ne olursa olsun tüm fare, uçkun ve yürüyen haşereler ile mücadele ediyoruz.

Gündelik ev temizliği ihtiyaçlarınızı güvenilir personel ve ekipmanlarla karşılıyor geriye tertemiz bir yaşam alanı bırakıyoruz.